O Nás

Jsme fotbalová Akademie zaměřená na fotbalisty ve věku od 6-ti do 14-ti let.Kategorie: Žáci,St.+Ml.Přípravka,Předpřípravka.

Malí fotbalisté se zde učí základům fotbalu,rozvíjení pohybových dovedností a zařazení se do kolektivu,pod dohledem trenérů s kvalifikaci a fotbalovou minulostí.

Fotbalový klub FK Těrlicko má dlouhou historii a jsou zde všechny mládežnické kategorie až po mužskou.

Přípravka se zde založila v roce 2007 a do soutěžní sezóny se přihlásila v roce 2009-2010.V průběhu roku se zůčastňujeme různých akcí,turnajů ,soustředění a v zápasech se snažíme zůročit vše co jsme se naučili.Každá věková kategorie hraje svou vlastí soutěž.

Hráči zde mají příjemné prostředí v nově zrekonstruovaném areálu.Tréninky a zápasy se konají na kvalitním travnatém hřišti, k dispozici je i hřiště s umělým povrchem a v zimním období trénujeme v tělocvičně.

Fotbalová předpřípravka je určena dětem od 6-ti let,zde se děti učí formou hry základním pohybovým a fotbalovým/kop/ dovednostem.Děti v této věkové kategorii se ještě neůčastní plnohodnotně soutěžních utkání.Postupně se snažíme tyto malé fotbalisty začlenit do sestavy ml.přípravky v některých zápasech,tak aby postupně ziskávali orientaci na hřišti,zvykali si na soupeře,rozhodčí,pravidla hry,zažili atmosféru utkání.

To vše proto,aby byli připraveni na svou první fotbalovou sezonu

V PRŮBĚHU CELÉ SEZONY PROBÍHÁ NÁBOR NOVÝCH HRÁČU VE VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍCH-PŘIJĎ SE K NÁM PODÍVAT, VYZKOUŠET SI ZAHRÁT  NA TRÉNINKU A UVIDÍŠ ŽE TĚ TO BUDE S NÁMI BAVIT.

Napsali o nás

> > > fotogalerie Havířov

Mezinárodní turnaj Otto Patznera v Těrlicku

sekce: Sport - kultura - akce
nafoceno: 16. 6. 2012
autor: IP

V sobotu 16. 6. 2012 proběhl v Těrlicku další mezinárodní fotbalový turnaj starších přípravek na památku významné osobnosti těrlického mládežnického fotbalu Otto Patznera. Turnaje se zúčastnilo 6 týmů z Orlové, Sedliště, H. Suché, Albrechtic, Těrlicka a polští fotblisté z Chybie. Kvalitní sportovní výkony všech mladých účastníků nesnížilo ani úmorné horko, které turnaj provázelo. Ve finále se střetli domáci borci z Těrlicka s fotbalisty Orlové, kteří si vítězstvím 3:1 odvezli pohár a dort za 1. místo v turnaji. Těrličtí však svým bojovným výkonem, kdy soupeři nedali nic zadarmo, ukázali svou celorční vzestupnou výkonnost. Je to určitě i odměna pro obětavou práci trenérů a dobrá vizitka pro obec Těrlicko a sponzory, bez jejíchž finanční podpory by vše vypadalo jinak. Je vidět, že těrličtí sportovní nadšenci to s mládeží umí a nezbývá než jim popřát spoustu sportovních úspěchů.

Doporučení

Zázemí